Rekonstrukce sportovních halS našimi bohatými zkušenostmi jsme schopni opravit nebo kompletně repasovat jakýkoliv hrací povrch. Komplexní rekonstrukce sportovních podlah je pro nás rutinní záležitost. Dejte nám pár dnů a vybudujeme vám moderní, elastický, bezešvý, protiskluzový, prakticky bezúdržbový povrch, který bude disponovat dlouhou životností.

Pokud má mít sportovní činnost vůbec nějaký smysl, musí být konána v prostředí s vhodnými podmínkami. Nejde jen o dobrou vybavenost a přítomnost odpovídajícího sportovního vybavení, ale také o bezpečnost po všech stránkách.

Je to dlouhý a nesmírně komplikovaný projekt. Pokud to ale svěříte do našich rukou, ulevíte si od mnoha starostí. Naše společnost má v otázce rekonstrukcí sportovišť dlouholeté zkušenosti a je schopna zajistit precizní servis od prvotní poradenské činnosti a zpracování projektové dokumentace, přes samotnou rekonstrukci až po pravidelné garanční prohlídky a vše týkající se provozního a údržbového servisu.

Kdy přistoupit k rekonstrukci sportovní haly? Pokud chcete mít kvalitní víceúčelové sportovní centrum nabízející široké možnosti sportovního vyžití, se starou tělocvičnou „sokolovenského“ typu si nevystačíte. Sportovní haly prošly za posledních dvacet let dynamickým rozvojem. Objevila se celá řada nových sportovních odvětví a lidé si k nim poměrně rychle našli cestu. To znamená stále se zvyšující nároky na kompletní vybavenost sportoviště, které je navíc nezřídka nutné využívat i pro některé společenské a kulturní akce. Vedle toho je na takovém místě nutné řešit otázku bezpečnosti –sportovní halu vybudovat a vybavit tak, aby mohla sloužit i těm nejmladším sportovním nadějím. A to jsme ještě nezmínili řadu nezbytných dodatkových prvků, které nesmí ve sportovních halách chybět.

Při rekonstrukci se musí začít pěkně od podlahy. Starý dřevěný palubový povrch, kde tu a tam kousek desky chybí, rozhodně vyhovovat nemůže. S našimi bohatými zkušenostmi jsme ale schopni opravit nebo kompletně repasovat jakýkoliv hrací povrch. Komplexní rekonstrukce sportovních podlah je pro nás rutinní záležitost. Dejte nám pár dnů a vybudujeme vám moderní, elastický, bezešvý, protiskluzový, prakticky bezúdržbový povrch, který bude disponovat dlouhou životností.

V dalších fázích rekonstrukce zajistíme vybavení, které by podle vašich představ nemělo na vašem sportovišti chybět. Typicky tribuny, střídačky, ochranné sítě a tak dále. Důležité je taky vybudovat dobrý systém topení, protože i teplota uvnitř sportovního centra patří mezi faktory, které nelze opomíjet.

Pomůžeme vám i s takovými činnostmi, jako je zpracování žádostí na dotace  – rekonstrukce sportovní haly je přece jen náročný, ale všeobecně prospěšný ekonomický projekt.

Dodáme všechny opotřebené či chybějící komponenty a zajistíme veškeré dostupné vybavení. Vše jen podle vašich představ.