Opravy historických objektůNaší precizní prací usilujeme o to, aby byl zachován nejen vnější historický vzhled, ale také ono těžce popsatelné kouzlo vládnoucí uvnitř těchto krásných staveb. Pokud tedy historická fasáda vašeho domova vyžaduje renovaci, neváhejte a kontaktujte právě naši společnost.

Vlastnit nějaký hodně starý dům přináší četné radosti. Jde o krásné stavby, které oplývají duchem starých dobrých časů. Mají svoje nezaměnitelné charisma, které fascinuje nejednoho návštěvníka.

Ale každá mince má dvě strany – vlastnictví takového domu totiž přináší i své starosti. Obzvláště když jde o objekt památkově chráněný. Dohadovat se neustále s památkáři a konzultovat s nimi každý byť sebemenší stavební zásah je docela namáhavé – majitelé zmíněných domů, pokud teď čtou tyto řádky, určitě horečně pokyvují hlavami.

Když se tedy má jednat o projekt tak náročný, jako je dejme tomu kompletní rekonstrukce fasády, určitě se mnohým při pouhé představě hledání vhodných konstrukčních řešení a velkého papírování zatmí před očima. Ale naštěstí není nutné zoufat. Naše firma je schopna opravit i váš historický objekt – rychle, výhodně, hodnotně. Zkrátka ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Všechny naše práce provádíme s maximální úctou a respektem k budově samotné – a jde-li o skutečně významný historický objekt s přízviskem „památkově chráněný“, pak pochopitelně postupujeme navíc i v souladu s požadavky Národního památkového ústavu a zákonu 20/1987 Sb. Každá fáze projektu (od plánovací fáze přes konstrukční až po finální povrchové úpravy) je prováděna s odbornou péčí. Spolupracujeme s předními a spolehlivými stavebními firmami a užíváme těch nejkvalitnějších materiálů a barev. Naši pracovníci jsou vyučeni v oboru umělecký štukatér a všechny nás s historickými fasádami pojí profesní vztah.

Úcta k historickému originálu, nedotčení původní vzezření a věrohodnost ztvárnění a materiálů jsou pro nás problémy, které řešíme na prvním místě. Jen se seznamte s ukázkami naší činnosti, které jsou pro vás k dispozici k nahlédnutí v příslušných galeriích. Prohlédněte si také náš katalog štuků a vyberte si z různých typů sloupů, konzolí, rozet a lišt. Ať jde o budovu s renesanční nebo barokní fasádou, zvládneme prakticky jakékoli potřebné prvky.

Naší precizní prací usilujeme o to, aby byl zachován nejen vnější historický vzhled, ale také ono těžce popsatelné kouzlo vládnoucí uvnitř těchto krásných staveb. Pokud tedy historická fasáda vašeho domova vyžaduje renovaci, neváhejte a kontaktujte právě naši společnost.