Opravy fasádNaše firma spolehlivě opraví nejen historické fasády, ale i klasické fasády a mezi naše činnosti patří i poslední dobou tolik diskutované a vyhledávané zateplení domů. Pokud potřebujete jakkoli vylepšit fasádu svého domova, jste zde na správné adrese.

Protože domov by měl vystihovat povahu jeho obyvatel, je v našem vlastním zájmu, aby vypadal po všech stránkách co nejlépe. Zvláště fasádu domu bychom neměli opomenout. Je přece tím, na co pohled kolemjdoucího padá nejdříve. Oči se vždy rády chvíli pokochají vkusnou a udržovanou fasádou, naopak od zanedbaného a rozpadajícího se průčelí budovy každý zrak otráveně odvrátí. A určitě si o majitelích takového domu nic dobrého nepomyslí.

Udržovat pěknou fasádu přitom není nic těžkého. V městském prostředí se nezřídka stává, že je fasáda nehezká jen proto, že je špinavá. Může za to prach a průmyslové exhalace. Pak stačí vnější stěnu budovy vyčistit tlakovou vodou.

Pokud se na stěně objeví stavební poruchy (poškozená štuková nebo jádrová omítka, zkorodované okapy, žlaby, parapety), pak už je situace horší. Ale stále není důvod propadat k panice. Stačí se ozvat nám a my se postaráme o opravu. Změníme vaši fasádu k nepoznání, propůjčíme jí krásný vzhled, jaký si zaslouží. A to vše za přijatelné ceny.

Toužíte-li po obzvláště vkusném a atraktivním vzhledu, pak doporučujeme zvolit zdobenou nebo historickou fasádu. Tyto typy se v poslední době těší velké oblibě a není divu – vůbec nejútulněji a nejpřívětivěji vypadají takové domy, které disponují jistým starobylým kouzlem. Pěkných výsledků dosáhnete užitím venkovního štuku. Dají se jím vytvořit velmi hezké dekorativní prvky – konzole, frontony, bosáže, korunní nebo kordonové římsy nebo jiné tažené profily. Prohlédněte si naše galerie a zjistíte, jak to všechno reálně vypadá a jak se dá takových prvků efektivně využít.

V našem repertoáru hrají důležitou roli historické fasády. Ty vyžadují maximální preciznost – úzkostlivě dodržujeme všechny předpisy stanovené památkovým úřadem a používáme jen ty nejkvalitnější materiály a barvy. Máme zkušenosti s restaurátorskými pracemi na četných historických a památkových objektech. Nabízíme tedy řešení i pro ty, kteří chtějí vtisknout svému objektu jakýsi punc starých časů – anebo jej obnovit.

Naše firma ale spolehlivě opraví i klasické fasády a mezi naše činnosti patří i poslední dobou tolik diskutované a vyhledávané zateplení domů.

Při opravě fasád spolupracujeme s předními stavebními firmami, kterým poskytujeme konzultace a pomáháme s opravami. Zvládáme lokální, havarijní i celkové opravy fasád.

Pokud potřebujete jakkoli vylepšit fasádu svého domova, jste zde na správné adrese.