Opravy objektůSháníte-li firmu, která se postará o vaši rekonstrukci od A až po Z, pak je vaše hledání u konce. Obraťte se na specialisty – jsme vám plně k dispozici.

Opravy domů

Do tohoto se nikdo nepouští rád. Ale co dělat jiného, pokud váš dům už neplní požadavky bezpečného a funkčního prostoru? Co dělat jiného, když se vaše rodina rychle rozroste a je třeba změnit prostorové uspořádání? Anebo když prostě jen cítíte, že je váš domov okoukaný a myslíte, že byste se v něm mohli cítit daleko lépe, pokud mu vtisknete novou tvář?
Více informací

Opravy fasád

Protože domov by měl vystihovat povahu jeho obyvatel, je v našem vlastním zájmu, aby vypadal po všech stránkách co nejlépe. Zvláště fasádu domu bychom neměli opomenout. Je přece tím, na co pohled kolemjdoucího padá nejdříve. Oči se vždy rády chvíli pokochají vkusnou a udržovanou fasádou, naopak od zanedbaného a rozpadajícího se průčelí budovy každý zrak otráveně odvrátí. A určitě si o majitelích takového domu nic dobrého nepomyslí.
Více informací

Opravy historických objektů

Vlastnit nějaký hodně starý dům přináší četné radosti. Jde o krásné stavby, které oplývají duchem starých dobrých časů. Mají svoje nezaměnitelné charisma, jímž je určitě fascinován nejeden návštěvník. Ale každá mince má dvě strany – vlastnictví takového domu totiž přináší i svá řehole.
Více informací